Anasayfa 

 Satınal 

 Kampanya 

 Paketlerimiz & Fiyatlarımız 

 Özellikler 

 Garanti 

 Destek 

 Referanslarımız 

 Örnek &Test Site 

 Hakkımızda, Neden Biz ? 

 İletişim 

Mükemmel Kontrol Paneli (En Gelişmişi : Sitenizin Herşeyine Hükmedin) 

Dernek Sitenizin heryerini, herşeyini kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. İstediğiniz içeriği, yazıyı, fotoğrafı, müziği, videoyu ekleyebilir, ayrıca renk, yerleşim, tasarım, listeleme gibi gelişmiş işlemleri de özelleştirebilirsiniz. Başka sitelerden alacağınız linkleri modül olarak ekleyerek kendinize özel yepyeni bir site tasarlayabilirsiniz.


Dernek Modülü 

Dernek modülü sayesinde üyelerinizden topladığınız aidat, bağış vb. ödemeleri web siteniz üzerinden takip edebilir, kendilerine borç ödemesi ile ilgili sms atabilirsiniz. Dernek gelirlerini bu bölümde takip edebilirsiniz.


Gelişmiş İçerik Yönetimi 

Gelişmiş İçerik Yönetimi sayesinde dernek sitesine istediğiniz kadar sayfa ekleyebilir, bu sayfaları düzenleyebilirsiniz. Zengin yazı editörü ile istediğiniz gibi yazınızı şekillendirebilirsiniz. Yazınıza istediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz. Sistem fotoğraflarınızı otomatikman 3 ebatta ebatlandıracaktır.


Modüler Site Yapısı İle Sitenizin Yerleşimini Değiştirebilirsiniz 

Dinamik modüler yapı sayesinde, kontrol panelinden istediğiniz modülü, istediğiniz yere koyabilirsiniz. Dernek sitesine yeni modüller ekleyebilir, yada yayından kaldırabilirsiniz. Sitenizin sağı, solu, orta kısmı farketmez; her yerindeki modüllerin yerlerini değiştirebilirsiniz.


Kolay Kullanım, Sürekli Güncel Site 

Yönetim panelinin kolay kullanımı sayesinde hiç kimseye ihtiyaç duymadan sitenizi kendiniz yönetebilirsiniz. Dernek Sitesindeki uygulamalar profesyonel bilgisayar bilgisine sahip olmanızı gerektirmez. Karşılıklı bir kaç uygulama ile bu kolay kullanımı siz de keşfedecek, yönetim panelinde uygulamalar arasında kaybolmadan sitenize hükmede bileceksiniz. Dernek Sitesine sürekli yeni modüller ekliyoruz, geliştiriyoruz ve güncelliyoruz. Güncellemeleri tüm müşterilerimize aynı anda ve ücretsiz sunuyoruz. Projemizin arkasında işini bilen bir ekip var. Telefon ve mail ile teknik destek veriyoruz.


Arama Motoru Optimizasyonu (Otomatik) 

Sistem arama motoru optimizasyonunu otomatik olarak kendisi yapılandırır. Dernek Sitesi ve sitede tıklanan her konu için sistem otomatik olarak arama motoru optimizasyonunu yapılandırır. Dernek Siteniz arama motorlarında ilklerde olacaktır.


Video Müdülü 

Video Modülü sayesinde ziyaretçilerinizin izlemesini istediğiniz tüm videoları Dernek Sitesinden izletebilirsiniz. Dernek çalışmalarınızı videoya çekerek ve sitenizden yayınlatarak farklı şehirlerde bulunan üyelerinizi çalışmalarınızdan haberdar edebilirsiniz.


SMS Modülü

SMS Modülü 

Türkiyede bir ilk... Dernek üyelik sistemi ile tam enterge çalışan ilk ve tek SMS Sistemi. Sms Modülü sayesinde üyelerinize toplu yada bireysel sms yollayabilirsiniz. Üyelerinizi gruplandırarak ve çok uygun fiyata anlık SMS gönderebilirsiniz. Üyelerinizin bayram, yılbaşı, doğum günü gibi önemli günlerinde sevinçlerini paylaşabilir; cenaze, hastalık gibi zor ve sıkıntılı günlerinde kederlerine ortak olabilirsiniz. Dernek Sitesi SMS Fiyatları İçin tıklayınız.


Sınırsız Kategori/Başlık Ekleyebilirsiniz 

Dinamik Yapı sayesinde, kontrol panelinden istediğiniz kadar kategori/başlık açabilirsiniz. Başlıklar menülerde ve site haritasında otomatikman listelenir. Başlıkların listelenmesini ve sıralanmasını özelleştirebilirsiniz.


Renk,Tema, Stil, Tasarım Değişikliği Yapabilirsiniz 

Dernek Sitesinin tasarımını, rengini, yerleşimini tamamen değiştirebilirsiniz ve özelleştirebilirsiniz. En önemlisi bütün bu işlemleri yaparken profesyonel bir tasarımcı olmanıza gerek olmaması.


Foto Albüm (Sınırsız ve Zahmetsiz) 

Dernek Sitesine yönetim panelinden fotoğraf eklenebildiği gibi, uzaklardaki üyeleriniz de fotoğraf gönderebilirler. Ekelenen bu fotoğraflar otomatik ebatlandırılır.


Anket Modülü 

Dernek Sitesize çok kolay bir biçimde anket ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz ankete istediğiniz kadar cevap/şık ekleyebilirsiniz. Yapmış olduğunuz anketlerin değerlendirmesini yapabilir ve bu sonuçları üyelerinizle paylaşabilirsiniz.


Hava Durumu, Sayaç, Döviz Kuru vb. Modüller 

Sistem modüler bir yapıya sahiptir. Kenarlarda görünen modüller gibi sınırsız modül ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz bu modülleri sitenizin istediğiniz alanına yerleştirebilirsiniz. İstediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Dilerseniz dışarıdan hava durumu, döviz kuru vb.modüller ekleyebilirsiniz.


Anasayfanıza Slayt/Flaş Duyurular Ekleyebilirsiniz 

Yönetim panelinden anasayfanıza slayt/flaş duyurular yükleyebilir ve bu duyuruları ilgili sayfalara bağlayabilirsiniz. Yüklediğiniz slaytlar otomatik ebatlandırlır ve dernek sitesinde animasyon haline getirilir.


Sadece Üyelere Özel Sayfalar 

Sitenizin belirli bölümlerini sadece üyeleriniz kullanabilirler. Eklediğiniz konuları da isterseniz sadece üyelerinize özel yapabilirsiniz.


Karşılama-İntro Sayfası (Reklam Yada Duyuru Amaçlı) 

Reklam yada çok önemli duyuru amaçlı kullanabileceğiniz site giriş sayfası... Dilediğiniz kadar yayınlama süresi verebileceğiniz bu uygulama sayesinde üyeleriniz siteye girerken sizin duyurularınızdan muhakkak haberdar olacaktır. Dernek Sitesi için de ek gelir kaynakları elde etmiş olacaksınız.


Köşe Yazarları Modülü 

Köşe Yazarları uygulaması sayesinde üyelerinizin yazılarını vaya makalelerini dernek sitesinde yayınlayabilirsiniz. Üyelerinizin takip etmesini istediğiniz yazarları köşe yazarı atayabilir ve tüm makalelerini yayınlayabilirsiniz.


Kim ? Nerede ? Modülü 

Kim? Nerede? Modülü, dernek üyelerinizin hangi ülke/şehirde yaşadığı hakkında bilgi verir.


Telefon Rehberi 

Üye bilgilerinden otomatik olarak telefon defteri oluşturulur. Bu liste sadece site üyelerine gösterilecektir.


Üyelik Sistemi ( Üyelerinizi Kategorilendirebilirsiniz) 

Üyelik Sistemi sayesinde üyelerinizi aşağıdaki başlıklardaki gibi kategorilendirebilirsiniz. Üyelerinize duyuru, SMS, vb. bilgi paylaşımlarında bu uygulamanın ne kadar gerekli olduğunu göreceksiniz. Site Yöneticisi Site Üyesi Dernek Yöneticisi Dernek Yönetim Kurulu Onursal Dernek Üyesi Dernek Üyesi


Üyelerinizden Bilgi Toplayabilirsiniz 

Dernek Sitesi üyeleri siteye katkıda bulunabilirler. Üyelerinizin gönderdiği fotoğraflar ve yazılar yöneticileriniz tarafından incelendiken sonra sitenizde yayınlanacaktır. Bu uygulama sayesinde üyeleriniz de dernek çalışmalarınıza katkıda bulunma fırsatı yakalayacaktır.


Sponsor Alanları ( Siteniz Masraflarını Çıkarsın )  

Sponsor Alan sayesinde siteniz kendi masraflarını kendisi çıkaracak. Derneğinize meddi-manevi destek veren gönüllülerin firma logolarını koyarak tanıtacağınız bu alan sayesinde; sitenize ek gelir elde etme fırsatı yakalayacaksınız.


Ziyaretçi Defteri 

Üyelerinizin duygu ve düşüncelerini yazdığı bölümdür. Dernek sitesi hakkında veya derneğiniz hakkında istedikleri herşeyi paylaşabildikleri bölümdür. Yönetim panelinden sizin onayınıza düşer ve daha sonra siz dilerseniz, yayınlanır. Yani tüm ziyaretçi notları sizin kontrolünüzden ve onayınızdan geçer.


     
Kaçırılmayacak KAMPANYA  
Fırsat - 1 : 50$'dan Başlayan Yıllık Abonelik Ücreti. 
250$ ödeyerek kurulum dahil 5 yıllık satınalabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın!
 
Fırsat - 2 : İlk Yıl 85$ Değerinde Yıllık Hosting Hediye
85$ olan standart paket hosting ücreti ilk yıl bizden! Bu fırsatı kaçırmayın! 
Fırsat - 3 : İlk Yıl 14$ Değerinde Domain Hediye
Standart paketi satın alan müşterilerimize com,net, org uzantılı alanadları ilk yıl hediye. Bu fırsatı kaçırmayın!
 
Fırsat - 4 : Dernek SMS Yazılımı Hediye
Kurulum esnasında otomatik yüklenir. Bu fırsatı kaçırmayın!
Fırsat - 5 : Kredi Kartına İle Ödeme İmkanı
Kredi Kartı İle ödeme İmkanı. Bu fırsatı kaçırmayın!
 
Hakkımızda
Hakkımızda
Dernek Nedir?
Dernek Nasıl Kurulur?
Dernek Tüzüğü İçeriği
5253 Dernekler Kanunu
 

Adres : Armağanevler Mah. Çardak Sok No:29/10 Ümraniye - İSTANBUL   |  Tel : 0216 443 22 41    |  Mail : [email protected]
Copyright © 2004 - 2016 Teknovizyon : Yazılım, E-Ticaret, Mobil Çözümler ve İnternet Teknolojileri. Tüm Hakları Saklıdır.