Anasayfa 

 Özellikler 

 Garanti 

 Destek 

 Kampanya 

 Satınal 

 Referanslarımız 

 Test Edin 

 Hakkımızda, Neden Biz ? 

 İletişim 

   

En Gelişmiş Özellikler

Mükemmel Kontrol Paneli (En Gelişmişi : Sitenizin Herşeyine Hükmedin
Gelişmiş İçerik Yönetimi
Modüler Site Yapısı İle Sitenizin Yerleşimini Değiştirebilirsiniz
Kolay Kullanım, Sürekli Güncel Site
Arama Motoru Optimizasyonu (Otomatik)
Video Müdülü
SMS Modülü
Banner Yönetimi
Sınırsız Kategori/Başlık Ekleyebilirsiniz
Renk,Tema, Stil, Tasarım Değişikliği Yapabilirsiniz
Foto Albüm (Sınırsız ve Zahmetsiz)
Forum
Anket Modülü
Chat - Sohbet Odası - Özel Mesajlaşma
Hava Durumu, Sayaç, Döviz Kuru vb. Modüller
Radyo, Müzik Kutusu
Anasayfanıza Slayt/Flaş Duyurular Ekleyebilirsiniz
Sadece Üyelere Özel Sayfalar
Karşılama-İntro Sayfası (Reklam Yada Duyuru Amaçlı)
Köşe Yazarları Modülü
Kim ? Nerede ? Modülü
Telefon Rehberi
Üyelik Sistemi ( Üyelerinizi Kategorilendirebilirsiniz)
Üyelerinizden Bilgi Toplayabilirsiniz
Üyelerinize Toplu Mail Gönderin
Sponsor Alanları ( Siteniz Masraflarını Çıkarsın )
Ziyaretçi Defteri

Mükemmel Kontrol Paneli (En Gelişmişi : Sitenizin Herşeyine Hükmedin) 

Sitenizin heryerini, herşeyini kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. İstediğiniz içeriği, yazıyı, fotoğrafı, müziği, videoyu ekleyebilir, ayrıca renk, yerleşim, tasarım, listeleme gibi gelişmiş işlemleri de özelleştirebilirsiniz. Başka sitelerden alacağınız linkleri modül olarak ekleyerek kendinize özel yepyeni bir site tasarlayabilirsiniz.


Dernek Modülü 

Dernek modülü sayesinde üyelerinizden topladığınız aidat, bağış vb. ödemeleri web siteniz üzerinden takip edebilir, kendilerine borç ödemesi ile ilgili sms atabilirsiniz. Dernek gelirlerini bu bölümde takip edebilirsiniz.


Gelişmiş İçerik Yönetimi 

Gelişmiş İçerik Yönetimi sayesinde istediğiniz kadar sayfa ekleyebilir, bu sayfaları düzenleyebilirsiniz. Zengin yazı editörü ile istediğiniz gibi yazınızı şekillendirebilirsiniz. Yazınıza istediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz. Sistem fotoğraflarınızı otomatikman 3 ebatta ebatlandıracaktır.


Modüler Site Yapısı İle Sitenizin Yerleşimini Değiştirebilirsiniz 

Dinamik modüler yapı sayesinde, kontrol panelinden istediğiniz modülü, istediğiniz yere koyabilirsiniz. Yeni modüller ekleyebilir, yada yayından kaldırabilirsiniz. Sitenizin sağı, solu, orta kısmı farketmez; her yerindeki modüllerin yerlerini değiştirebilirsiniz.


Kolay Kullanım, Sürekli Güncel Site 

Yönetim panelinin kolay kullanımı sayesinde hiç kimseye ihtiyaç duymadan sitenizi kendiniz yönetebilirsiniz. Sitenizdeki uygulamalar profesyonel bilgisayar bilgisine sahip olmanızı gerektirmez. Karşılıklı bir kaç uygulama ile bu kolay kullanımı siz de keşfedecek, yönetim panelinde uygulamalar arasında kaybolmadan sitenize hükmede bileceksiniz. Sitenize sürekli yeni modüller ekliyoruz, geliştiriyoruz ve güncelliyoruz. Güncellemeleri tüm müşterilerimize aynı anda ve ücretsiz sunuyoruz. Projemizin arkasında işini bilen bir ekip var. Telefon ve mail ile teknik destek veriyoruz.


Arama Motoru Optimizasyonu (Otomatik) 

Sistem arama motoru optimizasyonunu otomatik olarak kendisi yapılandırır. Siteniz ve sitede tıklanan her konu için sistem otomatik olarak arama motoru optimizasyonunu yapılandırır. Siteniz arama motorlarında ilklerde olacaktır.


Video Müdülü 

Video Modülü sayesinde ziyaretçilerinizin izlemesini istediğiniz tüm videoları web sitenizden izletebilirsiniz. Dernek çalışmalarınızı videoya çekerek ve sitenizden yayınlatarak farklı şehirlerde bulunan üyelerinizi çalışmlarınızdan haberdar edebilirsiniz.


SMS Modülü

SMS Modülü 

Türkiyede bir ilk... Dernek üyelik sistemi ile tam enterge çalışan ilk ve tek SMS Sistemi. Sms Modülü sayesinde üyelerinize toplu yada bireysel sms yollayabilirsiniz. Üyelerinizi gruplandırarak ve çok uygun fiyata anlık SMS gönderebilirsiniz. Üyelerinizin bayram, yılbaşı, doğum günü gibi önemli günlerinde sevinçlerini paylaşabilir; cenaze, hastalık gibi zor ve sıkıntılı günlerinde kederlerine ortak oalbilirsiniz.


Banner Yönetimi 

Banner; sitenin en üst tarafında dönen resimler topluluğudur. Resimleri eklediğinizde sistem tarafından otomatik olarak animasyon şeklini alır. Kontrol panelinden sitenize bannerlar yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz banner lar otomatik ebatlandırılır ve animasyon haline getirilir.


Sınırsız Kategori/Başlık Ekleyebilirsiniz 

Dinamik Yapı sayesinde, kontrol panelinden istediğiniz kadar kategori/başlık açabilirsiniz. Başlıklar menülerde ve site haritasında otomatikman listelenir. Başlıkların listelenmesini ve sıralanmasını özelleştirebilirsiniz.


Renk,Tema, Stil, Tasarım Değişikliği Yapabilirsiniz 

Sitenizin tasarımını, rengini, yerleşimini tamamen değiştirebilirsiniz ve özelleştirebilirsiniz. En önemlisi bütün bu işlemleri kaparken profesyonel bir tasarımcı olmanıza gerek olmaması.


Foto Albüm (Sınırsız ve Zahmetsiz) 

Sitenize yönetim panelinden fotoğraf eklenebildiği gibi, uzaklardaki üyeleriniz de fotoğraf gönderebilirler. Ekelenen bu fotoğraflar otomatik ebatlandırılır ve çok şık bir animasyon haline getirilir. (Yönetim panelinden birbirinden farklı fotoğraf listeleme animasyonları seçebilirsiniz.)


Forum 

Portal yazılımımız; dünyanın en güvenli ve en çok kullanılan MSSQL+ASP tabanlı forumu olan webwiz forumu entegre halinde kullanır.


Anket Modülü 

Sitenize çok kolay bir biçimde anket ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz ankete istediğiniz kadar cevap/şık ekleyebilirsiniz. Yapmış olduğunuz anketlerin değerlendirmesini yapabilir ve bu sonuçları üyelerinizle paylaşabilirsiniz.


Chat - Sohbet Odası - Özel Mesajlaşma 

Sohbet odası uygulaması ile üyeleriniz kendi aralarında yazışarak sohbet edebilmektedir. Site yönetici sohbet odasına yazılan tüm yazıları kontrol edebilmektedir.


Hava Durumu, Sayaç, Döviz Kuru vb. Modüller 

Sistem modüler bir yapıya sahiptir. Kenarlarda görünen modüller gibi sınırsız modül ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz bu modülleri sitenizin istediğiniz alanına yerleştirebilirsiniz. İstediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.


Radyo, Müzik Kutusu 

Sitenizde kesintisiz müzik keyfi yaşamak için; sitenize dilediğiniz radyoyu tanımlayabilir ve müzik yükleyebilirsiniz. Bu modül sayesinde sitenize fon müziği olarak istediğiniz tüm radyoyu ekleyerek ziyaretçilerinizin hoşca vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.


Anasayfanıza Slayt/Flaş Duyurular Ekleyebilirsiniz 

Kontrol panelinden anasayfanıza slayt/flaş duyurular yükleyebilirsiniz.Yüklediğiniz banner lar otomatik ebatlandırlır ve animasyon haline getirilir.


Sadece Üyelere Özel Sayfalar 

Sitenizin belirli bölümlerini sadece üyeleriniz kullanabilirler. Eklediğiniz konuları da isterseniz sadece üyelerinize özel yapabilirsiniz.


Karşılama-İntro Sayfası (Reklam Yada Duyuru Amaçlı) 

Reklam yada çok önemli duyuru amaçlı kullanabileceğiniz site giriş sayfası... Dilediğiniz kadar yayınlama süresi verebileceğiniz bu uygulama sayesinde üyeleriniz siteye girerken sizin duyurularınızdan muhakkak haberdar olacaktır. Siteniz için de ek gelir kaynakları elde etmiş olacaksınız.


Köşe Yazarları Modülü 

Köşe Yazarları uygulaması sayesinde üyelerinizin yazılarını vaya makalelerini sitenizde yayınlayabilirsiniz. Üyelerinizin takip etmesini istediğiniz yazarları köşe yazarı atayabilir ve tüm makalelerini yayınlayabilirsiniz.


Kim ? Nerede ? Modülü 

Kim? Nerede? Modülü, dernek üyelerinizin hangi ülke/şehirde yaşadığı hakkında bilgi verir.


Telefon Rehberi 

Üye bilgilerinden otomatik olarak telefon defteri oluşturulur. Bu liste sadece site üyelerine gösterilecektir.


Üyelik Sistemi ( Üyelerinizi Kategorilendirebilirsiniz) 

Üyelik Sistemi sayesinde üyelerinizi aşağıdaki başlıklardaki gibi kategorilendirebilirsiniz. Üyelerinize duyuru, SMS, vb. bilgi paylaşımlarında bu uygulamanın ne kadar gerekli olduğunu göreceksiniz. Site Yöneticisi Site Üyesi Dernek Yöneticisi Dernek Yönetim Kurulu Onursal Dernek Üyesi Dernek Üyesi


Üyelerinizden Bilgi Toplayabilirsiniz 

Site üyeleri siteye katkıda bulunabilirler. Üyelerinizin gönderdiği fotoğraflar ve yazılar yöneticileriniz tarafından incelendiken sonra sitenizde yayınlanacaktır. Bu uygulama sayesinde üyeleriniz de dernek çalışmalarınıza katkıda bulunma fırsatı yakalayacaktır.


Üyelerinize Toplu Mail Gönderin 

Site üyelerinize toplu halde mail gönderebildiğiniz gibi, üyelerinizi gruplayarak da mail gönderebilirsiniz. (Örnek : sadece site yöneticilerine). Ayrıca html formatında da mail gönderebilirsiniz.


Sponsor Alanları ( Siteniz Masraflarını Çıkarsın )  

Sponsor Alan sayesinde siteniz kendi masraflarını kendisi çıkaracak. Derneğinize meddi-manevi destek veren gönüllülerin firma logolarını koyarak tanıtacağınız bu alan sayesinde; sitenize ek gelir elde etme fırsatı yakalayacaksınız.


Ziyaretçi Defteri 

Site ziyaretçilerinizin duygu ve düşüncelerini yazabildiği ve tüm kontrolünün site yöneticisinde olduğu bir uygulamadır.


Satın Al

Referanslarımızdan

     
Kaçırılmayacak KAMPANYA
Fırsat - 1 : 500 TL Yerine 195 TL Ödeyin.
Kısa bir süre için Dernek Sitesi 500 TL yerine 195 TL. Bu fırsatı kaçırmayın!
Fırsat - 2 : SMS Yazılımı Hediye
200 TL Değerinde SMS Yazılımı Hediye. Bu fırsatı kaçırmayın!
Fırsat - 3 : 150 TL Değerinde Yıllık Domain ve Hosting Hediye
150 TL olan domain ve hosting ücreti bizden! Bu fırsatı kaçırmayın!
Fırsat - 4 : Kredi Kartına Taksit İmkanı
Kredi Kartına Taksit imkanı sağlıyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın!
Hakkımızda
Hakkımızda
 

Adres : Bağdat Cd. No:41/21 KADIKÖY - İSTANBUL   |  Tel : 0216 443 22 41  - 0532 578 55 37   |  Mail : bilgi@teknovizyon.net
Copyright © 2001 - 2012 Teknovizyon : Yazılım, E-Ticaret, Mobil Çözümler ve İnternet Teknolojileri. Tüm Hakları Saklıdır.